METSAERI

Koolituskodus tuleb ette päevi, kus koolitajad üllatavad oma meeskondasid tavapärase koolituskeskkonna asemel vahva päevaga rabas või metsas.  Meile see meeldib- mängime kaasa. Nii saabume uduse päikesetõusuga rabavaikusesse, et ette valmistada üks elamusrohke üllatus saabuvale meeskonnale või matkaseltskonnale. Olgu see sündmus rabas või metsas, lume või suvekuumusega- alati kulub ära üks hea ja ilus maitseelamus.

Lastele korraldame metsatoitlustust Kaksjärvel, Paunküla matkaradadel ja Saula Siniallikatel. Askeldame koos vahvate tegelaskujudega, kes tutvustavad läbi mängude ja muinaslugude lastele pärimust, ravimtaimede kasutamist ja vanu uskumusi. Nii ootab lapsi Kaksjärvel ja Paunkülas metsanõid või laanehaldjas ning Siniallikatel Allikavalvur Tölp.

Teenusele “MUINASJUTULÕUNA METSAS” on omistatud ka ökoturismi kvaliteedimärk EHE ( Ehtne ja Huvitav Eesti).

img_1636  img_1655 img_1674

Tooraineks kasutame mahedat kodumaist toorainet. Valmiv toit on inspireeritud metsas parasjagu saada olevatest marjadest, seentest ja taimedest.

img_1790  img_2005 img_2018

Ja olgu öeldud, et metsas olles oleme me tegelikult võõras köögis. Oleme Looduse külalised. Hoiame teda hästi. Nõud on meil päris, detailid kaunid ja hoiak austav.

img_2041 img_2045 img_2105