Külalisteraamat

_MG_4880-124

Kuigi kõiki sissekandeid meie külalisteraamatust ei saa mitte siia kirja panna, siis mõned siiski saame teieni tuua. Teie rõõmuks!

 

” Me nautisime teie juures igat hetke. Perenaise ja selle maja emotsionaalne soojus toob meid ikka ja taas tagasi!”
(International Supervision and Coaching Institute)

 

“Veetsin täna parima päeva siin armsas pesas. Miks? Sest siin on hubane, soe ja unikaalne. Nägin kõigi silmis rahulolu. Maja täitus naeruga. Täname südamest.”(Svetlana)

Kokku sai käidud vist 9 korda? Imehea oli alati! (Ericsson Skandinavia, juhtkond)

Sai matkatud, mõnuletud. Vägev värk. (Transferwise)

_MG_4813-102

“Täname  väga hubase ja meeldiva vastuvõtu eest! SUPER  majapidamine, meeldiv olek ja väga maitsvad toidud! Tuleme  tagasi. Punkt. ” (Liviko Turundusosakond)

_MG_7692

 

Oli väga kodune ja hoitud tunne teie  juures. Täname põnevate avastuste eest  taimeteede maailma… ja tõesti- nii hästi  pole ammu süüa saanud! (Danske Bank)

 

SÜDAMEST TÄNUD. Missiooni ja südamega koht ning inimesed!
(Swedbank)

 

Anija mõisa pererahvas tänab sooja vastuvõtu ja õdusa- idüllilise koolituspäeva eest!
(Anija Mõisa pererahvas)

 

“Tuhat tänu juhtimispartneri poolt- kodusoojuse, imeliste maitsete ja hoolimise/ hoolitsuse eest!” (Juhtimispartner / Haide Antson)

 

Olukorras kus päike paistab palavalt aga sina istud mõnusa varju all ja rüüpad piparmündi-nõgese-jääteed ja sööd aiast nopitud maasikaid on ainumõeldav tulemus siia kokku tulnud inimeste mõtete lendama minemine, suured sihid ja lennukad ideed. Meile väga meeldis teie looduslähedane vaikne voolamine, meis endas ürgsuse taasavastamise julgustamine ja vahetu olek. Aitäh!(EAS) 

 

Aitäh, et hoolitsete. Aitäh, et usaldate! (BDA Consulting)

 

kokteilid

Kodune, hubane, imemaitsev toit ja lahke pererahvas- mida veel ühelt koosolemiselt soovida? Jätkuvat indu selle koha hoidmisel, sest meie oleme juba varsti tagasi! (G4S Personalidevisjon)

 

Elu on ilus- aga teil on siin kordades ilusam! ( Olympic Casino)

 

Väljas vihisev tuul ununes kohe kui astusime sooja hubasesse tuppa, kus ootas veel soojem vastuvõtt! Suurim kummardus. (Telekom)

 

Thank You Harmi Coaching house Estonia- this was magical- that house of yours. Warm winter wonderland. (friends from France- straight from the airport ) 

 

veskimae5306247899afd.jpg

Maailma koduseima lennujaama personaliosakond tänab ja hindab kõrgelt pakutud kodust hoolitsust. Hea ja soe on teiega- nii hea! (Tallinna Lennujaam)

 

Meeskondi avada ja kodutundega liita on imeline oskus! Jätkake samas vaimus! ( Nordea Pank)

1

 

“Täname asjalike õpetussõnade, kannatliku meele ja kodusoojuse eest! Positiivseid emotsioone ning koos tegemise rõõmu jagub nüüd meile veel pikaks ajaks. Soovitame soojalt- kohalikku, hubast ja kaunist kodu- koos lahke pererahvaga! Aitäh!” (Ida-Harju Koostöökoda)

 

Maailma parim tööpäev! (Bigbank)  

                                                                                                                 Imeilus hommik!!! (TV3)

        JA PALJUD TEISED. . .